Kontakt

Petr Štěpáník - Foto

Rád poznávám nové lidi. Jsem potěšen vždy, když touto cestou vzniknou nová obchodní spojení. Jestli si myslíte, že je dobré, abychom byli spolu v kontaktu. Napište mi. Pomáhám najít možnosti a řešení, třeba nějaké najdeme společně.

Petr Štěpáník

E-mail: petr(at)stepanik.net

FB: Petr Štěpáník

LinkedIn: Petr Štěpáník

Prosím: Kontakt není určen k rozesílání jednostranných obchodních sdělení a nepřeji si jimi být kontaktován. Telefonní kontakt nezveřejňuji záměrně, využijte prosím e-mailové spojení (at = @).

Pomáhám rozvíjet vědomé jednání

U svých klientů pracuji na podpoře jejich Autonomie, vnímám jako příležitost budovat pomyslné nekonečno v jejich Mistrovství a vytváření bezpodmínečného Smyslu v jejich činnostech. Klientům pomáhám rozvíjet zodpovědnost a vědomé jednání.

- Petr Štěpáník

Petr Štěpáník - Foto

Už se známe? Petr Štěpáník

V čem se skrývá vaše radost z podnikání? Kde najdete sílu každý den vstát a s úsměvem se dívat na nový den? Nejen na nový den, ale i na všechny kolem. Nevím. Mým osobním posláním je v každém článku společnosti rozvíjet jeho Autonomii, Mistrovství a Smysl. Tam nacházím sílu já. Budu sledovat s radostí, pokud Vám můj život a poslání bude inspirací. Jsem Vám vděčný za tu možnost.